Jaké služby fotografie nabízím?

Portrétní

Jedná se o focení jedné či více osob, ať už do soukromé sbírky, pro partnera či rodinu. Cílem fotografie je zachycení výrazu fotografované osoby, její osobitost, výraz a emoce. Tento druh fotografie nabízím také formou TFP – za fotografování nic neplatíte a odměnou jsou pro mne i pro Vás výsledné fotografie.

Rodinné

Rodina je v životě to nejdůležitější co máme, proto nesmí tento typ fotografie chybět v našich albech. Určitě každého z nás zajímalo, jak vypadali naši rodiče v dětském věku. Pořiďte si vzpomínku na toto období.

Novorozenecké

Vzhled a specifické rysy se u miminek strašně rychle mění. Jako dvojnásobný otec vím, že pár měsíců po porodu si už těžko vzpomenete, jak malinkaté bylo. Z novorozence se během několika měsíců stane človíček zajímající se o svět kolem sebe.

Zvířecí

Máte nějakého domácího mazlíčka, který se stal členem Vaší rodiny, tráví s Vámi spoustu času a sdílí s Vámi radostné chvíle? Možná si také zaslouží kvalitní fotografii a na ní vyobrazení, jak je výjimečný nebo se s ním nechte vyfotit bok po boku.

Jak bude focení probíhat a jak se připravit?

Fotografování probíhá převážně v exteriéru – přírodě, na konkrétním místě se předem domluvíme. V případě zájmu je možné focení realizovat také ve vašich prostorech. Nejvhodnější čas k focení je hodinu po východu a hodinu před západem slunce. Je to z toho důvodu, že slunce už nemá takovou intenzitu a tudíž světlo dopadající na fotografující osobu je měkčí a rozptýlenější (nejsou ostré stíny a nikdo se nemračí). Samozřejmě čas focení je na domluvě.

Před samotným focením doporučuji si připravit vhodné oblečení. Na fotografiích dobře vypadají jak barvy bílé nebo světlé, tak i jejich tmavé variace. V případě focení více lidí je vhodné se barevně sladit. Doporučuji si sebou vzít i více oblečení na převlečení. Vy sami nejlépe víte, co Vám sluší.

Jako fotograf jsem flexibilní a rád vyhovím Vašim požadavkům, pokud budou realizovatelné.

Ceník služeb

Časy uvedené v ceníku jsou pouze orientační. Doba focení může být někdy i kratší nebo naopak delší, záleží na okolnostech. V případě Vašeho zájmu o více upravených fotek než je uvedeno v ceníku, je možné si další přiobjednat 10 € / fotku.

Portrét

1 - 2 hod
5 fotek

99

Objednat
Rodina

1 - 2 hod
5 fotek

99

Objednat
Novorozenci

1 - 2 hod
5 fotek

99

Objednat
Zvířata

1 - 2 hod
5 fotek

99

Objednat